Ücretsiz Keşif Hattı : (0212) 875 84 75
Anahtar Teslimi Tadilat Dekorasyon Projeleri

Çelik Kapı Ve Montajı

Çelik Kapı, müteahhitleri kapı montajı ve satış sonrası müşteri memnuniyeti derdinden de kurtarıyor. Konusunda uzman montaj ekibiyle binaların kapılarını en kısa sürede takan ekibimiz, satış sonrasında da müşteri memnuniyeti sağlamayı garantiliyor.

Amacımız tüm kalite ve standartlara uygun olarak müşterilerimizin mekanlarının içini ve dışını güzelleştirmek, hem de güvenliği maksimum seviyeye yükseltmektir. Siz de mekanınızda şıklık, güvenlik ve konforu en ucuz fiyatlardan sağlamak istiyorsanız,Satış ofisimize uğrayın ya da telefonla ulaşın; kalite ve güvenliğe bir arada sahip olun.

Uzun yıllardan bu yana kusursuz müşteri memnuniyeti ve "en ekonomik" fiyat garantisiyle yoluna devam eden firmamızın ürün gamında, yaşamınız boyunca sizlere eşlik edecek, her zevke ve her mekana uygun kapılar bulunmaktadır. Kapılarımız hem estetik hem de güvenlik bakımından kusursuzdur.

Dekorasyon firmaları olarak da tadilat firmaları olarak da bize danışmadan başka yerden teklif almayınız. Çünkü çelik kapı ve montaj işlemlerinde de iş sadece iş esnasında alıp monte etmek değil, doğru monte sonrasında doğru destek ve garanti de sektörün olmazsa olmazlarından.

Dekorasyon ve Tadilat İşlerinize Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!
En Uygun Fiyat Ve Hızlı Proje Teslimiyle Sizlere En uygun Hizmeti Vermeyi Garanti Ediyoruz.

ADRES: Yakuplu mahallesi Osmanlı caddesi 40.sokak no:2 daire:4 Beylikdüzü / İSTANBUL
TELEFON: 0212 875 84 75 / 0541 285 80 22
E-POSTA: info@zirvedekorasyonyapi.com
TEKLİF ALIN

HABERDAR OLUN

© 2016 Zirve Dekorasyon Tadilat Mühendislik