Ücretsiz Keşif Hattı : (0212) 875 84 75
Anahtar Teslimi Tadilat Dekorasyon Projeleri

Amerikan Kapı İmalatı Ve Montajı

Amerikan Kapı , müteahhitleri kapı montajı ve satış sonrası müşteri memnuniyeti derdinden de kurtarıyor. Konusunda uzman montaj ekibiyle binaların kapılarını en kısa sürede takan ekibimiz, satış sonrasında da müşteri memnuniyeti sağlamayı garantiliyor.

Peki Amerikan kapı nedir ? Tadilat firmaları ve dekorasyon firmaları  ?

 Ülkemiz de iç kapı denilince akla Amerikan Kapı adı ile tabir edilen hazır panel kaplamalı kapılar gelir.Bu kapılar kapı ağaçlarının kapı iskeletini oluşturmasının ardından belli modellerde fabrikasyon panellerin bu iskeletin üzerine preslenmesi ile meydana gelmekte.

Kapı bu hali ile modeline kavuşmuş olup boyanır ve yerine takılır bu kadar mı hayır tabi ki işçilik hem ustalık da hem montaj da hem de kapının oluşmasında olmazsa olmazlardan...

 Amacımız tüm kalite ve standartlara uygun olarak müşterilerimizin mekanlarının içini ve dışını güzelleştirmek, hem de güvenliği maksimum seviyeye yükseltmektir. Siz de mekanınızda şıklık, güvenlik ve konforu en ucuz fiyatlardan sağlamak istiyorsanız,Satış ofisimize uğrayın ya da telefonla ulaşın; kalite ve güvenliğe bir arada sahip olun.

Uzun yıllardan bu yana kusursuz müşteri memnuniyeti ve “en ekonomik” fiyat garantisiyle yoluna devam eden firmamızın ürün gamında, yaşamınız boyunca sizlere eşlik edecek, her zevke ve her mekana uygun kapılar bulunmaktadır. Kapılarımız hem estetik hem de güvenlik bakımından kusursuzdur.

 

Dekorasyon ve Tadilat İşlerinize Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin!
En Uygun Fiyat Ve Hızlı Proje Teslimiyle Sizlere En uygun Hizmeti Vermeyi Garanti Ediyoruz.

ADRES: Yakuplu mahallesi Osmanlı caddesi 40.sokak no:2 daire:4 Beylikdüzü / İSTANBUL
TELEFON: 0212 875 84 75 / 0541 285 80 22
E-POSTA: info@zirvedekorasyonyapi.com
TEKLİF ALIN

HABERDAR OLUN

© 2016 Zirve Dekorasyon Tadilat Mühendislik